GolfCzech.cz | Hotely | Středočeský kraj | Hotel Na Veselé, Beroun

Na Veselé, Beroun

Na Veselé, Beroun

Na Veselé
266 01 Beroun

Tel.: +420 313 101 090
E-mail: recepce@golfberoun.cz
Web: www.golfberoun.cz

Resort Beroun Na Veselé nabízí kvalitní odpočinek v hotelu, který se nachází v budově klubovny. V nabídce jsou "obyčejné" pokoje, za něž by se nemusely stydět ani 5ti hvězdičkové hotely či nadstandardní pokoje s vířivkami. I ty klasické pokoje mají obrovskou dvoumetrovou vanu, která je v koupelně rozměrů většího dětského pokoje.

Ceny jsou též přijatelné, za dvoulůžkový pokoj zaplatíte 2.000 CZK, za větší pokoj s vířivkou 4.000 CZK.

Pokud byste potřebovali pro svou firmu či přátele uspořádat konferenci či přátelskou sešlost, je k dispozici též kongresové centrum pro 100 lidí, které je možné rozdělit na 3 konferenční jednotky o různých velikostech.

Po příchodu na recepci plně odhalíte velikost celé budovy - obrovská hala kromě recepce hostí též proshop, mnohé dveře nabízejí vchody do dalších částí budovy. Vás bude určitě nejvíce zajímat zázemí pro golfisty, především tedy asi šatna se sprchami. Zajímavostí rozlehlé šatny jsou dvojité skříňky, dolní skříň na boty večer pravidelně otevírá obsluha a boty vám vyčistí - po golfu tedy můžete rovnou do opery :) Chystá se též kino (například pro přenos sportovních zápasů) s opravdovými kino-křesly s držákem na nápoje, kulečník a indoor simulátor.

Na Veselé, Beroun

GPS: 49°58'35.826"N; 14°5'10.905"E
Mapa: mapy.google.cz


Vybavení:

TV na pokoji Koupelna Restaurace Společenská místnost Minibar Telefon Trezor Parkoviště Sauna Miláčci vítáni Konferenční místnost Bar Výtah Internetové připojení


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 4/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář