GolfCzech.cz | Hotely | Plzeňský kraj | Hotel Penzion Pod Kokšínem, Hořehledy

Penzion Pod Kokšínem, Hořehledy

Penzion Pod Kokšínem, Hořehledy

Hořehledy 35
335 61 Spálené Poříčí

Mobil: +420 606 793 476
E-mail: recepce@golf-horehledy.cz
Web: www.golf-horehledy.cz

Na přelomu golfových sezón 2012 a 2013 se v PilsnerGolf Resortu Hořehledy pustili do rekonstrukce budovy restaurace "Pod Kokšínem" a především jejích ubytovacích kapacit. A to ještě netušili, že v lednu 2013 získali ocenění za “Nejlepší golfový balíček roku 2013“ – romantický pobyt spojený s neomezeným golfem a večeří přímo na golfovém hřišti. Cílem rozsáhlé a náročné přestavby je vznik více než 50ti lůžek připravených pro nadšené golfisty, cyklisty i další návštěvníky nádherné přírody brdského pohoří.

Nad samotnou budovou restaurace je již z minulých let v prvním patře situována trojice pokojů a to včetně komfortního apartmánu pro 4 osoby. Apartmán má samostatné WC a koupelnu s vířivou vanou. Tato dočasná kapacita samozřejmě přestala brzy stačit.

A proto o patro výše díky rekonstrukci půdní vestavby vznikla pětice pokojů s famózním výhledem po hořehledském okolí – vidět je přes náves do Spáleného Poříčí i na opačnou stranu přes klubovnu na první jamky golfového hřiště. Pokoje jsou díky dispozicím a přiznanému trámoví půdy rozmanitě členité a útulné. Zároveň dosahují různých velikostí, nechybí jednolůžkový pokoj, stejně jako královský apartmán pro minimálně 5 osob.

V druhé etapě výstavby vzniká celé nové ubytovací křídlo. To má již hrubé obrysy, především díky navýšení celého patra nad školícím salónkem. Díky této dostavbě získal objekt restaurace na jednolitosti a bezpečně uzavírá nádvoří a parkoviště ze severní strany. Plocha střechy je umně rozdělena francouzskými a střešními okny, stejně jako staromódně pojatými arkýři.

V novém křídle vzniká prostor pro zázemí zaměstnanců a především dalších 5 velkorysých pokojů. Ty budou všechny disponovat falešným spacím patrem, takže celková kapacita tohoto úseku bude minimálně 20 lůžek. Druhá etapa dostavby by měla být ukončena během letošního roku.

K novým pokojům patří samozřejmě náležitý servis. Celý resort je pokryt bezdrátovou wifi sítí zdarma a pro golfisty i cyklisty je připravena úschovna jejich vybavení. O službách samotné restaurace a vytříbeném jídelním i nápojovém lístku se snad není ani potřeba zmiňovat. V neposlední řadě je určitě dobré zmínit, že cenový rozměr ubytování v PilsnerGolf Resortu má ryze lidské parametry: noc pro dva ve dvoulůžkovém pokoji za 900 Kč, apartmán jen o 100 Kč dražší a jednolůžko za 600 Kč. Vše se snídaní!

Pro návštěvníky je nabídka ubytování navíc zpestřena zajímavými balíčky. V srdci brdských hor totiž můžete hrát golf. Můžete i relaxovat, prožít romantiku při svíčkách, jezdit na kole nebo se koupat. Můžete s sebou vzít svoje děti nebo i domácí mazlíčky. Nabízí zde zázemí pohodového a rodinného areálu, kde vám připraví dovolenou šitou na míru.

Resort se díky rekonstrukci dostává i do pomyslného hledáčku firem, které chtějí pro své zaměstnance zajímavé místo pro školení nebo teambuilding, pro obchodní partnery místo pro prezentaci svých novinek a služeb. Sestavení jakékoli akce na klíč je samozřejmostí, zkušenosti v oblasti konferenčních služeb a cateringu přidávají na atraktivitě. Pro firemní klientelu májí určený samostatný kongresový salónek pro cca 40 osob vybavený veškerou video, audio a PC technikou. Tento prostor lze samozřejmě využívat i k soukromým účelům jako jsou např. rodinné oslavy, rauty, srazy apod.

Krásná a nedotčená příroda Brd, přírodní devítijamkové golfové hřiště, resort s rodinnou a pohodovou atmosférou, Plzeň i Praha na dosah a řada zajímavostí v okolí dělají s hořehledského resortu jedinečné útočiště pro každého návštěvníka.

Penzion Pod Kokšínem, Hořehledy

GPS: 49°36'35.86"N; 13°38'52.83"E
Mapa: mapy.google.cz


Vybavení:

TV na pokoji Koupelna Restaurace Minibar Internetové připojení


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 4/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

Hřiště

více »

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář