GolfCzech.cz | Hotely | Královéhradecký kraj | Hotel Amber - Černigov, Hr. Králové

Amber - Černigov, Hr. Králové

Amber - Černigov, Hr. Králové

Riegrovo nám. 1494
500 02 Hradec Králové

Tel.: +420 495 814 111
Fax: +420 495 521 998
E-mail: cernigov@legner.cz
Web: www.legner.cz

Hotel se nachází v centru historicky zajímavého města Hradec Králové v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, na soutoku řek Labe a Orlice, přibližně 100 km od Prahy.

Hotel nabízí ubytování ve 210 pokojích v členění 100 jednolůžkových, 100 dvoulůžkových, 10 apartmá (včetně bezbariérového přístupu pro handicapované hosty, pokojů pro nekuřáky). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem s přímou předvolbou, barevnými TV se satelitním příjmem, minibarem. Vybavení apartmánů je rozšířeno o vanu a trezor. Možnost přistýlek. Celkem je zde 100 pokojů jednolůžkových a 100 pokojů dvoulůžkových v členění manželská a oddělená lůžka. 50 pokojů dvoulůžkových je s možností přistýlky a dále 10 apartmá, z nichž jedno je presidentské.

Restaurant Secese Vám může nabídnout mezinárodní i tradiční kuchyni. K dispozici je dále Cafe bar, Buffet restaurant, čínská restaurace s letní terasou.

Hotel nabízí výborné konferenční zázemí: kongresové centrum - sál pro 500 osob, dalších 6 salónků (16 - 120 hostů). Zajištění kongresů, konferencí, firemních akcí na klíč. Catering & Party service.

Před hotelem se nachází hlídané parkoviště s kapacitou až pro 120 aut. V hotelu je možné využít wellness centrum a sauny.

Region, kde se hotel nachází je bohatý na množství kulturních památek a přírodních krás. Z Hradce Králové můžete podniknout řadu výletů na známé české hrady a zámky - Zámek Častolovice, zřícenina hradu Trosky. Můžete navštívit Aquacentrum, obří Akvárium nebo ZOO - Safari ve Dvoře Králové.

Amber - Černigov, Hr. Králové

GPS: 50°12'51.59"N; 15°48'48.38"E
Mapa: mapy.google.cz


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář