GolfCzech.cz | Hotely | Karlovarský kraj | Hotel Hotel Promenáda, K. Vary

Hotel Promenáda, K. Vary

Hotel Promenáda, K. Vary

Tržiště 381/31
360 01 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 225 648
Fax: +420 353 229 708
E-mail: hotel@hotel-promenada.cz
Web: www.hotel-promenada.cz

Hotel Promenáda Karlovy Vary... jedinečný zážitek, kvalita a přívětivost - k tomu určitá noblesa bez formální etikety, to vše je jejich hlavním cílem. Hosté prožijí uvolněnou atmosféru a pozorný personál splní rád všechna vaše přání, která vám na očích uvidí.

Při procházkách v překrásných lázeňských lesích zapomenete na starosti všedního dne. I sportovně ladění návštěvníci najdou mnoho možností ke svým aktivitám. Kromě golfových hřišť též dostihová dráha, tenisové kurty, projížďky na kolech nebo na koních, to vše láká ke zdravému pohybu. Večerní návštěva divadla nebo koncertu bude pak příjemnou tečkou.

Romantický hotel vznikl rekonstrukcí dvou historicky cenných budov z 16. a 17. století. Nachází se v samém srdci lázeňského centra v blízkosti léčivých pramenů, symbolu města Vřídla, Tržní a Zámecké kolonády. Žádný z pokojů se nepodobá druhému, přesto mají mnoho společného. Všechny jsou vybaveny koupelnou, WC, SAT TV, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou. Součástí hotelu je i Aquila wellness club a podzemní garáže.

Aquila Wellnes Club hotelu Promenáda je místo, kde Vás budeme hýčkat, oddáte se rozkoši odpočinku, ochutnáte pramen nové energie, náboj síly a pocit spokojenosti, nabízíme pro Vás bazén, saunu, vířivou vanu, parní lázeň, masáže klasické a relaxační, masáže plosky, body peeling a kosmetický salon.

Wellness
Dokonalé vyvážené spojení krásy, zdraví a duševní pohody. Současná doba vyžadující aktivní životní styl volá po dostatečné a kvalitní relaxaci. Aquila wellness club je otevřen všem, kteří hledají cestu k získání vnitřní harmonie i blahodárnému zotavení těla i duše. Značka Aquila je známá svou kvalitou a už dlouho podporuje krásu, zdraví a kondici spojením pitného režimu, kosmetiky a pohybových aktivit zaměřených na wellness.

Hotel Promenáda, K. Vary

GPS: 50°13'22.84"N; 12°52'56.83"E
Mapa: mapy.google.cz


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář