GolfCzech.cz | Hotely | Jihomoravský kraj | Hotel Royal Ricc, Brno

Royal Ricc, Brno

Royal Ricc, Brno

Starobrněnská 10
Brno
60200

Tel.: +420 542 219 262
Fax: +420 542 219 265
E-mail: royalricc@romantichotels.cz
Web: www.romantichotels.cz/royalricc

Romantický hotel v historické části Brna s vynikající kuchyní na bázi italských a francouzských specialit.

Dekorace v interieru jsou vhodně doplněné starožitným nábytkem a malbami moderních i starých malířů, i funkčními kachlovými kamnami.
Hotel ROYAL RICC je původně barokní dům postavený v roce 1596 a kompletně renovovaný v roce 1998. Autor současné podoby domu je Francesco Canevale, významný kameník který přišel do Brna v roce 1580. Společně s dalšími italskými umělci přestavěli a ozdobili Novou i Starou Radnici, Dům Baronů z Lipé do dnešní podoby a mnoho dalších budov. Francesco Canevale získal dům 29.dubna 1589 tím že se oženil s Agnes, vdovou Antonio Silvy, též kameníka.

Hotel je tvořen dvěmi částmi. V přední části se nachází 12 dvoulůžkových pokojů Deluxe s originálními funkčními kachlovými kamnami a jedno apartmá. V zadní části je 17 standardních dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou navrženy ve stejném historickém stylu s kazetovými stropy a malbami a jsou vybaveny vlstním příslušenstvím, klimatizací, TV SAT, minibarem, bezpečnostní schránkou a telefonem. Vybavení koupelen zahrnuje vysoušeč vlasů a bidet.

Buffetová snídaně je servírována ve snídaňové jídelně a to je též to pravé místo pro večerní drink v útulném prostředí s krbem. Hotelová stylová restaurace byla vymalována mistrem R. Riedelbauchem a nabízí českou a mezinárodní kuchyni a široký sortiment výborných moravských vín. V hotelu jsou 2 restaurace, letní zahrádka, Lobby bar a vinný sklep.

Royal Ricc, Brno

GPS: 49°11'33.61"N; 16°36'25.68"E
Mapa: mapy.google.cz


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

Hřiště

více »

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář